Časté dotazy

VYPLATÍ SE MI PŘEDAT SPRÁVU NEMOVITOSTI FIRMĚ, KDYŽ SE O NI MŮŽU POSTARAT SÁM?

Profesionálně spravovaná nemovitost zpravidla dosahuje lepší obsazenosti a výnosnosti. Máme zkušenosti s řešením nepříjemných událostí a zejména jejich předcházení. A navíc, naše služby si na sebe vydělají samy a tak se můžete raději věnovat příjemnějším věcem.

​PRO KOHO JE VAŠE SLUŽBA URČENÁ?

Naše služba je určena pro majitele nemovitostí, kteří hledají spolehlivou správu svého majetku. Zaměřujeme se také na pomoc pro hostitele, kteří svoji nemovitost nabízejí ke krátkodobým pronájmům. Mezi našimi klienty jsou majitelé bytů, rekreačních chat a domů.

PROČ BYCH MĚL SVŮJ BYT PRONAJÍMAT KRÁTKODOBĚ?

U krátkodobého pronájmu je možné nastavit cenu podstatně výš než za pronájem dlouhodobý. Provozování krátkodobých pronájmů je pracnější a administrativně složitější než pronájem dlouhodobý, toto je ale naše parketa. O vše se postaráme a vy budete jen počítat zisky. 

KDE VŠUDE BUDETE PREZENTOVAT MOJI NEMOVITOST? MŮŽU SI VYBRAT Z NABÍDKY?

Vše je na dohodě. Většina našich klientů využívá zejména služeb největších hráčů na trhu jako AIRBNB, BOOKING.COM, ale existuje celá řada dalších rezervačních portálů, kde můžeme Vaši nemovitost smysluplně prezentovat.

KOLIK MĚ TO CELÉ BUDE STÁT? BUDU PLATIT ZA ÚKLID A DALŠÍ SLUŽBY?

Za správu Vaší nemovitosti si budeme účtovat 15% až 20% z realizovaných pronájmů (dle dohody a rozsahu služeb), úklid a servisní poplatek platí hosté. Cenu za úklid i servisní poplatek Vaši hosté uvidí vždy předem na rezervačním portálu. 

VYŘÍDÍTE ZA MNE KOMUNIKACI S HOSTEM?

Ano, naše operátorky budou komunikovat s hostem od jakýchkoliv dotazů před samotnou rezervací až do jeho odjezdu. Mluvíme také anglicky, německy a polsky. Můžete se spolehnout na náš naprosto profesionální přístup.

VYŘÍDÍTE ZA MNE I HODNOCENÍ HOSTA (NA AIRBNB)?

Ano. Zajišťujeme i zpětnou vazbu s vašimi hosty po odjezdu. 

KOMUNIKUJETE S HOSTY MÝM JMÉNEM?

Ne, všechny nabídky publikujeme pod naším názvem našeho firemního profilu. 

JAK PROBÍHÁ PŘEDÁNÍ KLÍČŮ?

Klíče hostům předáváme buď v naší kanceláři, či přímo u nemovitosti. Můžeme pro Vás rovněž zřídit tzv. SELF-CHECK-IN schránku s bezpečnostním číselným kódem, jež může být umístěna přímo u dveří nemovitosti a hosté si klíče vyzvednou zde.

KDO BUDE PROVÁDĚT ÚKLID A SAMOTNOU SPRÁVU MOJÍ NEMOVITOSTI?

K úklidu, drobným opravám a údržbě využíváme výhradně naše zaměstnance, kteří jsou prověření a jejich činnost je průběžně kontrolována supervisory.

DOKÁŽETE MI PORADIT SPRÁVNĚ NASTAVIT CENU PRONÁJMU?

Ano. Správně stanovená cena na rezervačních portálech je základem pro úspěšný pronájem.

JAK PROBÍHÁ VÝPLATA PENĚZ?

Nabídku publikujeme na rezervačním portálu (např. AirBnb), platba z výplat po odečtení provize portálu směřuje na náš účet, ze kterého strhneme naši provizi a poplatky za úklid a servis (které jsou zvláštní položkou mimo cenu pronájmu nemovitosti na AirBnb i dalších portálech) a následně je odeslána zbylá částka na váš účet.